Login



ŽELEZNA KAPLA / BAD EISENKAPPEL


MY ELNET


NAŠE OBČINE

naše občine

AKTUALNO


TERMINI


Trenuno ni terminov

POVEZAVE

Skupnost južnokoroških kmetic in kmetov

Mlada EL

PUAK

Slovensko na uradih

Kmečka izobraževalna skupnost

Evropska Svobodna Zveza

Občina Železna Kapla /
Bad Eisenkappel

Smrtnik Franz Josef Smrtnik Franz Josef
drugi podžupan

roj. 1964

kmet
Trögern / Korte 8
tel: 0664 1946397
e-pošta: .(Javascript muss aktiviert sein, um diese E-Mail-Adresse zu sehen)
Hribar Gabriel Hribar Gabriel
občinski odbornik

roj. 1965

samostojen
Trögern / Korte 5
Tel: 0664 4526965
e-pošta: .(Javascript muss aktiviert sein, um diese E-Mail-Adresse zu sehen)
Furjan Kutschnig Majda Furjan Kutschnig Majda
občinska odbornica

roj. 1982

bančna nastavljenka
Ebriach-Obirsko 125
Schadl Thomas Schadl Thomas
član občinskega predstojništva

roj. 1972
Ošina Wilhelm Ošina Wilhelm
občinski odbornik

roj. 1961

nameščenec
Leppen / Lepena 57
Tel: 0650 2807574
Orasche Anja Orasche Anja
občinska odbornica

roj. 1997
Smrtnik Bernard Smrtnik Bernard
občinski odbornik

roj. 1987

nastavljenec
Vellach / Bela
Hall Sonja Hall Sonja
nadomestna občinska odbornica

1979
Orasche Josef Orasche Josef
nadomestni občinski odbornik

roj. 1963

kmet
Leppen / Lepena 34
tel: 0650 4228152
Kogoj Herbert Kogoj Herbert
nadomestni občinski odbornik

roj. 1963

kmet
Lobnig / Lobnik
Urschitz Gertraud Urschitz Gertraud
nadomestna občinska odbornica

roj. 1953

upokojenka
Bad Eisenkappel / Železna Kapla
e-pošta: .(Javascript muss aktiviert sein, um diese E-Mail-Adresse zu sehen)
Smrtnik Toni
nadomestni občinski odbornik

roj. 1987

Ebriach / Obirsko
Smajić Fatima
nadomestna občinska odbornica

roj. 1976
Pasterk Daniel Pasterk Daniel
nadomestni občinski odbornik

roj. 1966

kmet
Vellach / Bela
Smrtnik Anja
roj. 1990
Kutschnig Engelbert
roj. 1973

Ebriach / Obirsko
Smrtnik Denis
roj. 1985
Orasche Silvia
roj. 1974

Leppen / Lepena
Kutschnig Roman Kutschnig Roman
roj. 1979

strokovni delavec
Ebriach / Obirsko
Hribar-Marko Sonja Hribar-Marko Sonja
roj. 1969

samostojna fizioterapevtka
Trögern/Korte
Artunjak Heinz
roj. 1984
Hajnžič Juditha
roj. 1946

upokojenka
Rechberg/Rebrca
Smrtnik Benjamin Alexander
roj. 1983
Podgorschek Marija Podgorschek Marija
roj. 1963

trgovska nastavljenka
Bad Eisenkappel / Železna Kapla
Lipuš Marjan
roj. 1979
Ošina Sandra
roj. 1974
Rozman Albert
roj. 1961

podjetnik
Leppen-lepena
Polanšek Andreja
roj. 1961

nastavljenka
Bad Eisenkappel/Železna Kapla
Urbantschitsch Andreas
1977

šofer
Vellach/Bela
Županc Brigitta
1943

upokojenka
Bad Eisenkappel/Železna Kapla
Sitter Sascha
roj. 1993

Vellach / Bela
Pasterk Miroslav
roj. 1967

nastavljenec
Lobnig/Lobnik
Ošina Andre
roj. 1996
Karničar Andreas Karničar Andreas
roj. 1990

Ebriach / Obirsko
Lazarevič Hilda
roj. 1956

Bad Eisenkappel / Železna Kapla
Smrtnik Valentin
1960

Ebriach / Obirsko
Brumnik Danijel
1954

Ebriach / Obirsko
Ošina Damijan
roj. 1986

Leppen / Lepena
Karničar Johann
roj. 1972

Ebriach / Obirsko
Smrtnik Dominik Smrtnik Dominik
roj. 1989
Orasche Anja
1997

Leppen / Lepena
Ošina Andreas
roj. 1955

Leppen / Lepena
Dolinšek Franz
1958

kmet
Vellach/Bela
Smrtnik-Doujak Marija Smrtnik-Doujak Marija
roj. 1961

medicinsko tehnična asistentka
Ebriach / Obirsko
Dolinšek Paul
roj. 1951

kmet
Leppen/Lepena
Lipuš Alexandra
roj. 1978

Lobnig / Lobnik
Smrtnik Matej Smrtnik Matej
roj. 1988

Trögern-Korte