Login



ŽELEZNA KAPLA / BAD EISENKAPPEL


MY ELNET


NAŠE OBČINE

naše občine

AKTUALNO


TERMINI

21. 07. Pliberk/Bleiburg - Vidra vas/Wiederndorf, športno igrišče

18. KMEČKI PRAZNIK / SÜDKÄRNTNER BAUERNFEST


POVEZAVE

Skupnost južnokoroških kmetic in kmetov

Mlada EL

PUAK

Slovensko na uradih

Kmečka izobraževalna skupnost

Evropska Svobodna Zveza

Občina Železna Kapla /
Bad Eisenkappel

BÜRGERMEISTER-ŽUPAN Smrtnik Franz Josef BÜRGERMEISTER-ŽUPAN Smrtnik Franz Josef
roj. 1964

kmet
Trögern / Korte 8
tel: 0664 1946397
e-pošta: .(Javascript muss aktiviert sein, um diese E-Mail-Adresse zu sehen)
Hribar Gabriel Hribar Gabriel
prvi podžupan

roj. 1965

samostojen
Trögern / Korte 5
Tel: 0664 4526965
e-pošta: .(Javascript muss aktiviert sein, um diese E-Mail-Adresse zu sehen)
Mag. Kacianka Jana Mag. Kacianka Jana
občinska odbornica

roj. 1972

Bad Eisenkappel / Železna Kapla
Orasche Josef Orasche Josef
občinski odbornik

roj. 1963

kmet
Leppen / Lepena 34
tel: 0650 4228152
Furjan Kutschnig Majda Furjan Kutschnig Majda
občinska odbornica

roj. 1982

bančna nastavljenka
Ebriach-Obirsko 125
Ošina Wilhelm Ošina Wilhelm
občinski odbornik

roj. 1961

nameščenec
Leppen / Lepena 57
Tel: 0650 2807574
Smrtnik Bernard Smrtnik Bernard
občinski odbornik

roj. 1987

nastavljenec
Vellach / Bela
Urschitz Gertraud Urschitz Gertraud
občinska odbornica

roj. 1953

upokojenka
Bad Eisenkappel / Železna Kapla
e-pošta: .(Javascript muss aktiviert sein, um diese E-Mail-Adresse zu sehen)
Kogoj Herbert Kogoj Herbert
nadomestni občinski odbornik

roj. 1963

kmet
Lobnig / Lobnik
Wurm Willibald Wurm Willibald
nadomestni občinski odbornik

roj. 1967

Bad Eisenkappel / Železna Kapla
Brumnik Sonja Brumnik Sonja
nadomestna občinska odbornica

roj. 1979

delavka
Bad Eisenkappel / Železna Kapla
Pasterk Daniel Pasterk Daniel
nadomestni občinski odbornik

roj. 1966

kmet
Vellach / Bela
Auprich Zita
nadomestna občinska odbornica

roj. 1964

Bad Eisenkappel / Železna Kapla
Smrtnik Dominik Smrtnik Dominik
nadomestni občinski odbornik

roj. 1989
Orasche Silvia
nadomestna občinska odbornica

roj. 1974

Leppen / Lepena
Kutschnig Engelbert
nadomestni občinski odbornik

roj. 1973

Ebriach / Obirsko
Paulitsch Irmgard Paulitsch Irmgard
roj. 1984

študentka
Ebriach / Obirsko
Ošina Andre
roj. 1996
Smrtnik Toni
roj. 1987

Ebriach / Obirsko
Podgorschek Marija Podgorschek Marija
roj. 1963

trgovska nastavljenka
Bad Eisenkappel / Železna Kapla
Kacianka Reinhard
roj. 1957

Bad Eisenkappel / Železna Kapla
Kutschnig Roman Kutschnig Roman
roj. 1979

strokovni delavec
Ebriach / Obirsko
Lipuš Alexandra
roj. 1978

Lobnig / Lobnik
Ošina Damijan
roj. 1986

Leppen / Lepena
Smrtnik-Doujak Marija Smrtnik-Doujak Marija
roj. 1961

medicinsko tehnična asistentka
Ebriach / Obirsko
Karničar Andreas Karničar Andreas
roj. 1990

Ebriach / Obirsko
Hribar-Marko Sonja Hribar-Marko Sonja
roj. 1969

samostojna fizioterapevtka
Trögern/Korte
Urbantschitsch Heinrich
roj. 1942

upokojenec
Leppen/Lepena
Karničar Johann
roj. 1972

Ebriach / Obirsko
Smrtnik Matej Smrtnik Matej
roj. 1988

Trögern-Korte
Lazarevič Hilda
roj. 1956

Bad Eisenkappel / Železna Kapla
Pasterk Miroslav
roj. 1967

nastavljenec
Lobnig/Lobnik
Rozman Albert
roj. 1961

podjetnik
Leppen-lepena
Polanšek Andreja
roj. 1961

nastavljenka
Bad Eisenkappel/Železna Kapla
Dolinšek Paul
roj. 1951

kmet
Leppen/Lepena
Sitter Sascha
roj. 1993

Vellach / Bela
Hajnžič Juditha
roj. 1946

upokojenka
Rechberg/Rebrca
Ošina Andreas
roj. 1955

Leppen / Lepena
Županc Brigitta
1943

upokojenka
Bad Eisenkappel/Železna Kapla
Orasche Anja
1997

Leppen / Lepena
Brumnik Danijel
1954

Ebriach / Obirsko
Dolinšek Franz
1958

kmet
Vellach/Bela
Urbantschitsch Andreas
1977

šofer
Vellach/Bela
Smrtnik Valentin
1960

Ebriach / Obirsko
Smrtnik Benjamin
1989

Vellach / Bela